Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:38

Поділитися

05 Жов 2017

Гвардійці Прикарпаття взяли участь у правовому заході «Я маю право»

В рамках Тижня правових знань, військовослужбовці військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відвідали круглий стіл, який відбувся в Центрі правової інформації Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка.

 

Захід на тему: «Я маю право» відбувся спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області. Мета – формування правової культури та правосвідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією України прав у різних сферах життя.

 

В круглому столі також взяли участь: заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківської області Ярослав Левкун, працівники бібліотеки, викладачі та студенти юридичних вузів.

 

Ярослав Левкун ознайомив присутніх із Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право» у 2017-2019 роках» та Проектом Міністерства юстиції України «Я маю право», основною метою яких є підвищення юридичної грамотності українців.

 

Для розгляду аудиторії також, винесено питання про безоплатну правову допомогу. До категорій, які мають право її отримувати відносяться і учасники бойових дій на сході України. Обговорювалося питання права власності на землю, право на отримання субсидій та пільг для військовослужбовців. Одним із ключових питань було питання корупції у різних структурах влади.

 

На закінчення, присутні ознайомилися з виставкою документних ресурсів «Я маю право».

 

Марина Дацишин,

фото Василя Лютенко