Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:14

Поділитися

02 Лют 2019

Гвардійці провели агітаційні заходи в Миколаївському професійному ліцею машинобудування

Агітаційна група Миколаївського полку Національної гвардії України завітала до професійного ліцею машинобудування. На меті було, провести агітаційні заходи щодо зацікавлення місцевого населення військовою службою за контрактом у лавах Національної гвардії України.

 

Офіцери та військовослужбовці агітаційної групи детально та доступно розповіли про переваги та особливості контрактної служби. Під час бесіди обговорювались питання гендерної політики, вступ до Національної академії НГУ, питання військової служби в резерві частини та етапи реформування Національної гвардії України.

  

Багатьох студентів, зацікавили перспективи, які відкриваються у Національній гвардії України, тому вони із задоволенням продивлялись інформаційні брошури «Національна гвардія України» та довідковий матеріал щодо умов проходження військової служби за контрактом.

 

Відтак у майбутньому військова частина 3039 сподівається на чисельне поповнення своїх славних рядів молодими військовослужбовцями, які  в подальшому стануть професіоналами своєї справи та з честю виконуватимуть службово-бойові завдання!

 

Фото та стаття майор Віктор Безверхній