Вівторок, 2 Червня, 2020 - 09:50
28 Вер 2019

Гвардійці повернулися додому після реабілітації в Латвії

27 вересня після завершення 18-денного курсу реабілітації в Національному реабілітаційному центрі «Вайварі» (м.Юрмала) до України повернулись 14 українських військовослужбовців. Серед них троє представників Національної гвардії України — один діючий офіцер та двоє бійців, які проходили службу в НГУ протягом 2014-2015 років.

 

Усі троє свого часу брали участь у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. У ході виконання бойових завдань військові отримали поранення різного ступеня тяжкості, що спричинило ампутацію деяких частин тіл. Після цього гвардійці проходили лікування - як у державних лікувальних закладах, так і за кордоном. Кожен із них сьогодні користується протезами.

 

Реабілітація у Юрмалі стала можлива завдяки програмі Уряду Латвії медичної реабілітації для військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань, які брали участь у проведенні антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил). Зазначимо, що від початку участі військових Національної гвардії у АТО (ООС) майже 100 військових пройшли медичну реабілітацію за кордоном.

 

В Юрмалі перед від’їздом з НРЦ «Вайварі» до Риги з теплими побажаннями здоров’я, українських військових проводжали куруючий лікар групи З.Калнберза-Рібуле, активісти української громади.

 

Прес-служба НГУ