Вівторок, 26 Травня, 2020 - 09:10
15 Травень 2019

Гвардійці подарували музичне свято з нагоди Дня вишиванки жителям прифронтової Мар’їнки

15 травня напередодні Дня вишиванки до Мар’їнки завітали військовослужбовці Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які виконують свої службові обов’язки в рамках проведення операції Об’єднаних сил. Напередодні свята вони долучились до заходів та провели урочистий концерт для жителів міста.

 

Офіцер Центрального територіального управління майор Андрій Карпенко виконав низку музичних композицій та продекламував твори українських поетів. Присутні із задоволенням послухали «Материнську Любов» і «Минає день» Миколи Мозгового, «Чорнобривці» Миколи Сингаївського та Володимира Веременича, «Два кольори» Дмитра Павличка та Олександра Білаша у виконанні гвардійця та емоційне виконання поем та віршів Лесі Українки, Олени Теліги, Ліни Костенко, Бориса Олійника, Тараса Шевченко та авторських творів.

 

Як зауважив Андрій: «В даний час ми повинні дуже багато уваги приділяти питанням мови та українських символів, таких як вишиванка. І я сподіваюсь, що своїми виступами намагаюсь донести до самого серця глядача важливість української самосвідомості, невмирущого українського слова та того, що разом ми непереможна сила, а в цьому і полягає міць нашого народу, наша воля до перемоги та незалежності!».

 

По закінченню концерту офіцеру Національної гвардії України вдячні слухачі подарували букети квітів, а голова Військово-цивільної адміністрації Мар’їнського району полковник Олександр Тесля нагородив грамотою за розвиток культури району.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ