Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:30

Поділитися

21 Кві 2017

Гвардійці Північного ОТО забезпечують громадський порядок в Південній Бессарабії

Близько ста гвардійців Північного ОТО протягом трьох тижнів забезпечують громадський порядок у місті Болград, що на Одещині. Правоохоронці із Черкас, Житомира та Чернігова прибули на південь України в складі зведеного підрозділу Національної гвардії України.

 

Військовослужбовці нацгвардії разом з Національною поліцією забезпечили громадський правопорядок на півдні Одеської області та забезпечили безпеку населення під час проведення масових заходів у квітні 2017 року та святкуванні Великодня.

 

Особовий склад Північного ОТО посилював наряди національної поліції для попередження та припинення правопорушень. «Окрім Болграда, військовослужбовці зведеної роти Північного ОТО неодноразово залучались  на службу по охороні публічного порядку в населених пунктах Кілія, Арциз, Вілково, Ізмаїл та Рені», - розповів командир зведеної патрульної роти підполковник Олексій Забенко.

 

Результатом служби стало затримання 30 громадян за скоєння  адміністративних правопорушень, 6 осіб затриманих за скоєння кримінальних злочинів, повернуто майна на загальну суму 3500 грн., вилучено близько 15 грам марихуани та 3 грами амфетаміну.

 

Також, гвардійці Північного ОТО спільно з прикордонниками виконували завдання служби у зоні відповідальності Ізмаїльського прикордонного загону, що значно зменшило кількість спроб провести контрабандний товар через державний кордон.

 

За спокій та порядок на вулицях міст місцеві мешканці не одноразово зверталися зі словами вдячності до гвардійців.

 

ГІК Південного ТУ