П'ятниця, 10 Липня, 2020 - 13:00
07 Лис 2019

Гвардійці Північного ОТО довели свою боєздатність (відео)

Впродовж двох тижнів офіцери Північного Київського територіального управління та військовослужбовці підпорядкованих військових частин об’єднання звітували перед офіцерами інспекторської перевірки Головного управління Національної гвардії України, яку очолював генерал-лейтенант Володимир Пеньков.

 

На першому етапі перевірялася фізична підготовка військовослужбовців. Під час визначення рівня фізичної підготовки Північного ОТО, перш за все, перевірялась організація і стан фізичної підготовки, що включала документи планування, обліку, контролю, особистий рівень підготовки командирів підрозділів, який впливає на загальний та індивідуальний рівень фізичної підготовки, і звичайно, практичні вправи, які характеризують силу, швидкість та витривалість.

 

На другому етапі, за допомогою розроблених тестів перевірявся рівень теоретичних знань з бойової та спеціальної підготовки, за темами визначеними у тимчасовій програмі підготовки офіцерів та практичне виконання вправ з вогневої підготовки, як у день так і в ночі. Завершальним етапом перевірки була перевірка дій особового складу за сигналами тривоги.

 

«Основне завдання, яке стояло перед інспекцією - це з’ясувати наскільки Північне Київське територіальне управління та військові частини, які входять до складу об’єднання, готові до виконання завдань за призначенням, — зазначив генерал-лейтенант Володимир Пеньков. - Під час інспектування військових частин ми перевірили: здатність військових частин приводити себе у готовність до виконання завдань за призначенням, здатність діяти в разі ускладнення обставин. Також ми перевірили готовність до дій резервів, чергових підрозділів та роботу чергових служб за цим напрямком діяльності. За результатами перевірки військовослужбовці об’єднання довели свою здатність виконувати службово-бойові завдання на належному рівні».

 

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото Романа Герасіменка, Віктора Петриченка

відео Романа Герасіменка та Сергія Павлова