Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:20

Поділитися

09 Лют 2019

Гвардійці передали солодкі подарунки дітям Донбасу

Гвардійці Центрального ОТО під час виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил відвідали дітей Донбасу із солодкими подарунками.

 

Близько півсотні кілограмів різноманітних солодощів військовослужбовці передали дітям селища Роздольне, Донецької області. Учні школи, вихованці садочку і центру дитячої творчості з радістю зустрічали гвардійців із Кривого Рогу.

 

«Небайдужість до подальшої долі маленьких українців є важливим пріоритетом діяльності Національної гвардії України», – зауважив заступник командира ОТУ «Схід» по роботі з особовим складом Віталій Сиротенко.

 

У свою чергу директор Роздольненської загальноосвітньої школи Світлана Миколаївна подякувала гвардійцям за допомогу, а заступник директора по виховній роботі Олександра Анатоліївна підкреслила: «Дякуємо бійцям військової частини 3011 за тісну співпрацю з нашою школою, за те, що хлопці допомагають у національно-патріотичному вихованні, приходять на всі наші урочисті свята. Ніколи нам не відмовляють!»

 

Під оплески школярів та запрошення завітати до них у гості ще, гвардійці попрощалися з малечею і запевнили, що під час наступної ротації знову відвідають свої юних друзів.

 

Прес-служба угрупування НГУ ОС