Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:57

Поділитися

14 Гру 2015

Гвардійці Навчального центру взяли участь у відкритті меморіальної дошки

 

11 грудня на фасаді школи у селі Руда Колтівська, що на Золочівщині, відкрили меморіальну дошку в пам’ять про загиблого бійця Михайла Ковальчука.

 

Право на відкриття надали колишнім учням цієї школи, а сьогодні військовослужбовцям Навчального центру майору Ярославу Ведмедику та прапорщику Миколі Дубу.

 

27 березня 2014 року Михайло отримав повістку і без вагань пішов на захист України. Боєць брав участь у боях за Савур Могилу та в Іловайському котлі. Серце Михайла перестало битися 3 грудня 2014 року.

 

Участь у заходах взяли керівництво району, освітяни, військовослужбовці Національної гвардії та Збройних Сил України, школярі та мешканці села.

 

Священник отець Іван Гірняк після поминального молебня освятив меморіальну дошку.

 

Начальник відділення по роботі з особовим складом Навчального центру НГУ підполковник Євстахій Моспан у своїй промові зазначив:

 

«Кожен чоловік є захисником своєї родини, свого народу, своєї держави. І Михайло віддав своє життя за мирне небо над головою, за спокій у наших домівках. Я впевнений, що молоде покоління завжди пам’ятатиме наших героїв. Вони вічно житимуть у наших серцях».

 

Ми повинні пам’ятати імена своїх героїв, які, аби ворог не ступив на нашу землю, віддали найцінніше – своє життя.

 

Вічна їм пам'ять.

 

майор Роман Сидорович

фото Михайла Гулика