Середа, 3 Червня, 2020 - 20:38
24 Вер 2016

Гвардійці Київського гарнізону взяли участь в організації та проведенні родинного фестивалю ветеранів АТО «Зустрінемось!»

 

24 вересня ц.р. на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбувся родинний фестиваль ветеранів АТО «Зустрінемось!» активну участь в якому взяли представники військових частин Національної гвардії України Київського гарнізону.

 

Під час проведення заходу відбувся тематичний концерт, фотовиставка, пройшли заходи військово-патріотичного виховання. Крім того, гості родинного свята мали можливість взяти участь в проведенні майстер-класів, які проводили фахівці медичних, реабілітаційно-психологічних та рятувальних служб. Агітаційна група бригади швидкого реагування ознайомила відвідувачів фестивалю з перевагами, порядком та умовами проходження військової  служби за контрактом в лавах Національної гвардії України.

 

Родзинкою фестивалю став виступ оркестру Національної гвардії України та звичайно смачний подарунок від гвардійців, які родинно пригощали усіх присутніх смачними стравами приготовленими за допомогою польової кухні.

 

Малеча, яка разом з батьками завітала на свято теж не залишалось без уваги військовослужбовців Національної гвардії України для них був розгорнутий польовий намет в якому діти мали можливість проявити свої творчі здібності.

 

В цілому захід пройшов по-справжньому в теплому родинному колі, організатори фестивалю зробили все можливе щоб усі присутні отримали позитивні та незабутні враження а гвардійці в черговий раз підтвердили, що є невід’ємною частиною свого народу та завжди стоятимуть на засадах збереження прав та свобод кожного громадянина України.

 

 

Пресс служба ГУ НГУ