Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:45

Поділитися

19 Гру 2018

Гвардійці Центрального ОТО подарували дітям дарунки від Святого Миколая

День Святого Миколая - це один з найважливіших днів у році для дітей. Ще за довго до свята діти згадують всі свої добрі вчинки та з нетерпінням чекають на подарунок під подушкою.

 

В цей святковий день військовослужбовці військових частин Центрального територіального управління завітали до вихованців підшефних закладів, аби привітати малечу. Талановиті вихованці своїми щирими дитячими емоціями та виступами змогли створити для своїх гостей справжнє свято. Гвардійці вручили дітям солодкі подарунки, а в подяку отримали щирі обійми.

 

Відзначили свято Святого Миколая й військовослужбовці Криворізької бригади Національної гвардії, які сьогодні несуть службу у зоні проведення операції Об'єднаних сил. Разом з військовим священиком (капеланом) Отцем Ігорем гвардійці відвідали храм на честь Святого Миколая Чудотворця, що у місті Волноваха, та були присутніми на Божественній літургії, яку очолили владика Донецький і Маріупольський  Архієпископ Сергій  та собор священиків.

 

Від імені командування Національної гвардії України в цей день військовослужбовці військової частини 3052 НГУ завітали до сім’ї  військовослужбовця Олександра Мочалова, який загинув на сході нашої держави та привітали його доньку Жанну Олександрівну зі святами.

 

За матеріалами з військових частин