Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:29
13 Лип 2015

Гвардійці АТО затримали порушника по гарячим слідам

 

 

Військовослужбовці національної гвардії затримали грабіжників по гарячих слідах під час несення служби з охорони громадського порядку в Сєверодонецьку.

 

Бійці полку нацгвардії, шо дислокується у м. Слов’янську продовжують нести службу щодо забезпечення громадської безпеки,  як у самому місті, так і в інших населених пунктах в зоні проведення антитерористичної операції, причому роблять це доволі ефективно.

 

Так, 12 липня виконуючи бойові завдання по охороні громадського порядку у м. Сєверодонецьку до військового наряду звернувся місцевий мешканець з заявою про те, що двоє незнайомих чоловіків спричинили йому тілесні ушкодження та заволоділи його особистими речами.

 

Не гаючи ні хвилини начальник патрульної групи капітан Артем  Кібірєв із своїми патрульними солдатами Віталієм Руденком і Андрієм Дудником висунулися у ймовірному напрямку руху порушників.

 

Через півгодини грабіжники були затримані військовим нарядом та передані до рук співробітників міліції, ними виявились мешканець м. Сєверодонецьк, та громадянин Бєлгородської області РФ, який з березня 2014 року перебуває на території України нелегально.

 

У затриманих порушників було виявлено особисті речі заявника: мобільний телефон, наручний годинник, обручка, паспорт, які гвардійці передали компетентним органам.

 

капітан Анатолій Гришко,

фото автора