Середа, 8 Липня, 2020 - 17:01
23 Жов 2019

Гвардійці Академії Нацгвардії змагаються за першість з міні-футболу

В Національній академії Національної гвардії України стартував чемпіонат з міні-футболу. Змагання проводяться на футбольному майданчику спортивного комплексу навчального закладу. У чемпіонаті змагаються 10 команд з числа курсантів усіх факультетів.

 

До складу суддівської колегії увійшли: старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Академії підполковник Юрій Белошенко, викладач капітан Артем Корольов та начальник лабораторії-навчально-спортивного комплексу старший лейтенант Олексій Конєв.

 

Напередодні відбулась перша гра. Команда курсу 2 факультету логістики виборола перемогу у курсу 1 гуманітарного факультету з рахунком 5:4, гравці курсу 2 командно-штабного факультету перемогли у курсу 1 командно-штабного факультету з результатом 3:4, а гвардійці курсу 1 факультету логістики отримали перемогу у курсу 5 командно-штабного факультету з рахунком 6:0.

 

«Гра виявилася дійсно запеклою та цікавою. Команди боролись з особливою витримкою та наполегливістю. Ніхто не хотів поступатись супернику, гравці часто створювали небезпечні моменти та відправляли м’ячі у ворота. І хоч це гра, в якій завжди є переможці і ті, хто отримав поразку, змагання принесли всім учасникам тільки задоволення, бадьорий настрій та масу позитивних емоцій. Чекаємо наступного матчу», - розповідає капітан Артем Корольов.

 

Змагання завершаються 17 листопада, де за результатами команда-переможець і призери будуть нагороджені перехідним кубком та дипломами.

 

«Чим сильніше противник – тим цікавіше гра і для нас і для вболівальників. Ми налаштовані на перемогу!», – поділився враженнями гравець, сержант командно-штабного факультету Олександр Сак.

 

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ