Вівторок, 2 Червня, 2020 - 12:21
29 Вер 2019

Гвардійці 27-ї бригади взяли участь у загальноміському заході «Юнь Києва запрошує»

 

Сьогодні, на території Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський парк», відбувся соціально-культурний захід «Юнь Києва запрошує». Гвардійці військової частини 3066 взяли в ньому активну участь. В центральній частині парку військовослужбовцями було організовано воєнізовану естафету та майданчик для занять тактичною медициною.

 

Жителям столиці прийшла до смаку ідея спробувати себе у ролі військовослужбовця, тому охочих взяти участь у естафеті було немало. Охочі з радістю приміряли бронежилет, каску й загальновійськовий захисний комплект з протигазом та з радістю і ентузіазмом долали смугу перешкод, створену з автомобільних шин. Кількість охочих постійно зростала і вони об’єднались у дві команди та позмагались у перетягуванні канату.

 

Водночас, на майданчику для занять тактичною медициною відбувся урок з надання домедичної допомоги особам з зупинкою дихання. Під час уроку було використано манекени та медичні засоби. Всі охочі мали можливість відпрацювати на практиці прийоми та способи надання допомоги, а також отримали корисну інформацію та навички, які можуть допомогти врятувати життя людини. В цілому, заняття стало дуже цікавим та пізнавальним для гостей заходу.

 

Захід у Маріїнському парку став справді загальноміським, адже у ньому взяли участь не тільки люди різного віку, а й навіть брати наші менші, які, познайомившись з нашими військовими, не залишали їх ні на хвилину. А приємною несподіванкою для учасників естафети стала поява на майданчику головного героя телевізійного серіалу «Пес» - актора Андрія Самініна, який нікому не відмовив у бажанні поспілкуватися чи сфотографуватися зі знаменитістю.

 

Група інформації та комунікації

військової частини 3066