Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:40

Поділитися

19 Чер 2017

Гвардійці 23 бригади прийняли участь у фестивалі “Фортісімо”

 

Військовий оркестр 23 бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України прийняв участь у 14-му міжнародному фестивалі “Фортісімо”, який пройшов у місті Харкові на базі національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

 

Військові музиканти представили увазі журі та глядачів музичну програму яка складалась з творів  сучасних та класичних композиторів. А на завершення виступу військовий оркестр під керівництвом майора Степана Мойсєєва виконав дефіле плац-концерт під попурі з сучасних та класичних музичних творів, яке вже стало візитною карткою гвардійського оркестру.

 

По закінченню виступу військових, засновниця і організатор фестивалю професор Ольга Кузнецова зазначила: “Виступ Вашого колективу надав всім присутнім хвилини справжньої насолоди і радості, і тому в наступного року ми введемо окрему номінацію для духових оркестрів, для того щоб вивести цей вид мистецтва на більш високий рівень. А зараз, одноголосним рішенням журі військовому оркестру 23 окремої бригади за відмінне виконання та креативний підхід до творчості присвоюється гран-прі фестивалю!

 

На знак подяки гвардійці отримали шалені оплески слухачів, слова вдячності від членів журі і звичайно почесний диплом.

 

Своєю перемогою в міжнародному конкурсі гвардійці в черговий раз показали, що в Національній гвардії України служать справжні професіонали своєї справи, здатні не тільки захищати країну і виконувати державні завдання, а й проявити себе на дуже високому рівні в музичній творчості.

 

капітан Євген Закутський