Субота, 11 Липня, 2020 - 16:42
12 Чер 2019

Гвардія забезпечила громадський порядок під час матчів у відборі на Євро-2020

7 та 10 червня у Львові, на стадіоні «Арена Львів» відбулось два футбольних матчі відбіркового турніру на Євро-2020 між національними чоловічими збірними командами Україна-Сербія та Україна-Люксембург.

 

До охорони громадського порядку на прилеглій біля стадіону території та облаштованій фан-зоні в центрі Львова було залучено близько однієї тисячі військовослужбовців Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України разом із працівниками поліції. Загалом безпеку забезпечували близько 2000 правоохоронців.

 

Збірна України виступає в групі В, де також грають збірні Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу. Серед 55 учасників на фінальний турнір потрапить 24 національних команди.

 

 

За словами заступника начальника Західного територіального управління з громадської безпеки полковника Романа Мушака особовий склад військових частин виконав завдання на «відмінно». «Нацгвардійці мають досвід у забезпеченні публічного порядку під час проведення таких футбольних матчів. Головним чином, це досвід набутий під час Євро-2012».

 

Раніше повідомлялося, що після перемоги над Люксембургом збірна України з 10 очками й надалі очолює турнірну таблицю групи B. Далі йде Сербія та Люксембург. У обох по 4 бали.

 

Група інформації і комунікації Західного ОТО