Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:59

Поділитися

30 Січ 2018

Гвардія втратила бійця батальйону імені генерала Кульчицького

У ніч на 27 січня поблизу села Верхньоторецького Донецької області загинув 28-річний старший солдат Нацгвардії Мирослав Сливка. Виконуючи бойове завдання, гвардієць отримав смертельне поранення від снайпера. По зазначеному факту у військовій частині 3066 Національної гвардії України було призначено розслідування та повідомлено військового прокурора сил АТО.

 

Сам хлопець родом із Хмельницької області, мав вищу освіту і до підписання контракту два роки був резервістом Гвардії. У квітні 2016 року Мирослав Сливка підписав контракт в Нацгвардії та почав захищати територіальну цілісність України. Згодом, добровільно залучившись до батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького, став розвідником.

 

Останній день хлопця згадує бойовий побратим Олексій: «Ми перебували в АТО з 25 грудня, за цей час не було нічого особливого. В той день ми виїхали на задачу - потрібна була наша допомога у розвідувальній операції. Я не бачив його на передовій, вже після приїзду мені сказали, що в нього влучила куля, яка миттєво забрала його від нас. Він завжди серйозно ставився до служби та був відповідальним. Якраз Мирослав запевняв нас берегти себе, а вийшло ось так…»

 

Мирослав Сливка, як і решта загиблих бійців Гвардії, віддав задля волі України своє майбутнє та нездійснені плани на життя. Військовослужбовець, який хотів допомагати країні, так і не встиг втілити власні мрії про «щасливу родину, яка живе в самодостатній та красивій державі. Мирослав був дуже вправним спеціалістом, як на мене, він був кращим у цьому», - ділиться командир роти Олександр.

 

Командування та увесь особовий склад Батальйону Кульчицького, де служив хлопець, розділяють переживання близьких гвардійця. Сьогодні, 30 січня, родичі та побратими Мирослава Сливки попрощалися з хлопцем на міському цвинтарі, де поховано бійця України.

 

Прес-служба НГУ