Вівторок, 31 Березня, 2020 - 23:11
13 Січ 2020

Гуманітарна допомога з Латвії: Нацгвардія забезпечить надійну доставку вантажу

Сьогодні в Краматорську відбулася передача гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Латвійської Республіки та зібраного силами волонтерських організацій Латвії, Естонії, Швеції та Фінляндії для мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу.

 

Передувала передачі робоча зустріч іноземної делегації з керівником Донецької військово-цивільної адміністрації, представниками Об’єднаних сил, а також – Національної гвардії України на чолі з генерал-майором Олександром Олещенком. Обговорили порядок передачі гуманітарної допомоги та подальші напрями співпраці у рамках програми цивільно-військового співробітництва та взаємодії зі службою військового духовенства.

 

«Ми будемо продовжувати наше співробітництво, передамо ще деяке медичне обладнання для лікарень. Ми хочемо показати, що ми вас не залишимо і будемо продовжувати молитися за вас і допомагати», – зазначив головний капелан Національних Збройних сил Латвійської Республіки Елмарс Плявінш.

 

20-тонний вантаж доставлятиме Національна гвардія України. Основна частина допомоги призначена для найбільш незахищених прошарків населення.

 

«До складу гуманітарного вантажу увійшли домашній текстиль, теплі речі, дитячий одяг та взуття, а також – медичне обладнання – багатофункціональні медичні ліжка та апарат для ультразвукової діагностики», – розповів начальник служби цивільно-військового співробітництва ГУ НГУ полковник Олег Балагура.

 

Уже сьогодні частина вантажу вирушає до Миколаївки та Новолуганського Донецької області.

 

Віктор Петриченко, Володимир Черняк