Субота, 23 Лютий, 2019 - 19:15

Поділитися

10 Лип 2018

Громадяни обирають службу у резерві в Південному ОТО

У військових частинах Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочались збори із резервістами.

 

9 липня у військовій частині 3033 Південного ОТО НГУ розпочались навчальні збори з громадянами, які проходять службу у військовому резерві Національної гвардії України.

 

Новоприбулих гвардійців на контрольно перепускному пункті військової частини особисто зустрів та привітав командир з’єднання полковник Андрій Каргаєв.

 

Під час зустрічі та прийому резервістів їм було доведено мету створення військового резерву Національної гвардії України, а також роз’яснено порядок проведення навчальних зборів, доведено права та обов’язки резервістів, згідно вимог чинного законодавства.

 

Наступним кроком для новоприбулих військовослужбовців було проведено ряд заходів передбачених керівними документами, а саме: проведення медичного огляду, оформлення документів та постановка на посади, закріплення зброї, отримання військової форми одягу, отримання та підгонка засобів індивідуального захисту і спорядження.

 

Для моральної та психологічної готовності резервістів до участі у зборах, а також з метою моніторингу психологічного стану з резервістами постійно працюватимуть психологи військової частини.

 

Майор Євген Закутський,

(фото автора)