П'ятниця, 19 Жовтень, 2018 - 10:27

Поділитися

12 Січ 2018

Громадський порядок в Дрогобичі та Червонограді охороняли нацгвардійці

Упродовж тижня воїни військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України здійснювали охорону громадського порядку спільно з працівниками поліції Дрогобицького й Червоноградського районів Львівської області. Завдання нацгвардійців та працівників поліції були спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень, підтримання публічної безпеки та порядку.

 

«По патрулюванню Дрогобицький район має велику територію. На зміну виїжджає 4-5 нарядів на машинах, - розповідає заступник начальника Дрогобицького райвідділу поліції підполковник Андрій Жировчак. - Силами автопатрулів поліції ми реагуємо на виклики, забезпечуємо безпеку дорожнього руху тощо. Піші патрулі разом з нацгвардійцями, цими днями, забезпечили публічний порядок в спальних районах міста. Це дало можливість реалізувати превентивні заходи: забезпечити порядок у громадських місцях, простежити дотримання порядку громадянами та швидко відреагувати на порушення».

 

Спільне виконання службово-бойових завдань з охорони публічного порядку нацгвардійцями та працівниками поліції має позитивні результати. В Червонограді правоохоронці затримали громадянина С. 1990 року народження, який намагався викрасти з магазину «Єва» туалетну воду на суму 1449 гривень. Крадія передали в Червоноградський відділ поліції.

 

Загалом, за даний період в Червонограді нацгвардійцями спільно з працівниками поліції розкрито 1 злочин по гарячих слідах та затримано 6 громадян за вчинення адміністративного порушення.

 

У місті Дрогобичі спільними патрулями затримано у підозрі за скоєння злочину двох осіб. З них: громадянина Т. за підозрою в крадіжці двох золотих перстнів загальною вагою 4,6 грама та майна на суму 9457 гривень.

 

Олег Бажанський