Понеділок, 17 Червень, 2019 - 04:15

Поділитися

25 Сер 2015

Головне державне свято відзначили в Харкові

День Незалежності – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Народ України святкує уже 24 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Свобода і незалежність – це найголовніша умова успіху і процвітання України.

В окремій Слобожанській бригаді Національної гвардії до Дня Незалежності України відбулися урочистості. На святковий концерт запросили артистів із музичного колективу волонтерської групи “Help Army” на чолі із керівником Анжелою Денисенко. Дівчата колективу причарували не лише красою, а й чудовими піснями. Між виконаннями музичних номерів заохочували гвардійців, які сумлінно виконують свою обов’язки.

Військовослужбовці пишаються тим, що вони проходять службу в одній з найкращих частин Національної гвардії України та вносять свою частку в забезпечення охорони незалежності України та спокою в державі.

 

прапорщик Сергій Писарєв

фото автора