Вівторок, 2 Червня, 2020 - 10:04
17 Кві 2015

Голова Тернопільської ОДА: «Нацгвардія – це сила, яка нас захищає»

Голова тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна оглянув побут військової частини Нацгвардії.

 

Нацгвардійці, що проходять службу в тернопільському батальйоні, неодноразово доводили свій професіоналізм, виконуючи догми військової присяги. Жителі міста шанують гвардійців і завжди дякують їм за відданість своїй справі.

 

Так, керівник краю вирішив особисто перевірити побут та життя військових-правоохоронців, що стоять на варті правопорядку  міста і держави.

 

«Ми будуємо нову країну і Ви є оплотом, який гарантує успішне завершення «будівництва» вільної та заможної  України», - зауважив Степан Барна під час бесіди з особовим складом.

 

Губернатор області оглянув приміщення військової частини, ознайомився із розпорядком дня та підготовкою гвардійців.

 

- Неозброєним оком можна побачити, що командування військами та частини працюють не покладаючи рук над покращенням побутових умов, боєздатності і технічного оснащення підрозділу. Ми в свою чергу також не будемо стояти осторонь та всебічно будемо допомоги Гвардії, - підкреслив Степан Степанович, відповідаючи на питання журналістів.

 

Не цураючись солдатської компанії, високопосадовець скоштував військової каші та, в свою чергу, пригостив пасками військовослужбовців.

 

Під кінець заходу Барна наголосив: «Нацгвардія – це сила, яка нас захищає».

 

Єгор Жученко