П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:42
01 Бер 2019

Ґендерно-орієнтоване бюджетування у Національній гвардії в дії

Сьогодні у Головному управлінні Національної гвардії України у рамках міжнародної технічної допомоги «Ґендерно-орієнтоване бюджетування в Україні» розпочато процес аналізу бюджетних програм НГУ.

 

На першому етапі процесу проведено тренінгове заняття з підвищення ґендерної обізнаності посадових осіб ГУ НГУ, Національної академії НГУ та навчального центру НГУ м. Золочів - відповідальних осіб за ґендерну інтеграцію, що формують бюджетні запити за напрямками діяльності.

 

Радниця Командувача Національної гвардії України з питань реформування психологічної служби та ґендерної інтеграції Вікторія Арнаутова відкрила захід з привітальним словом, зазначивши, що враховуючи потреби жінок та чоловіків в процесі планування бюджетних коштів НГУ підвищується якість і ефективність виконання завдань у повсякденній життєдіяльності НГУ.  

 

Процес навчання відбувався  в інтерактивній формі з практичними вправами під час яких учасники тренінгу розглянули стан та проблематику ґендерної рівності в Україні, розширили свої знання стосовно ґендерної рівності та ґендерно-орієнтованого бюджетування.

 

Не зважаючи на активну дискусію, протистояння та суперечки учасників, в кінці заняття було підведено підсумки першого етапу застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, а також визначено завдання та показники для учасників тренінгу для подальшого опрацювання під час другого та третього етапів навчання які відбудуться 11 та 25 березня.

 

Перший крок зроблено, рухаємося далі!