П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:31
19 Лис 2018

Гендерна рівність у службі та спорті: перемоги шосткинських нацгвардійців

17-18 листопада стали насиченими на спортивні перемоги для військовослужбовців Шосткинського полку з охорони важливих державних об’єктів. Цими вихідними у Черкасах пройшов ХІ Чемпіонат України з пауерліфтингу та Х Кубок України з жиму лежачи.

 

«У суспільстві еталоном цілеспрямованості і сили прийнято вважати чоловіків. Принаймні, цього від них очікують. Однак є дівчата, які за цими параметрами дадуть фору більшості сильної половини людства. Вони терплять сотні годин тренувань, десятки невдач, але все одно продовжують рухатися до мети», - ці слова відомого тренера та спортсменки Аніти Луценко взяла собі за девіз солдат Ольга Сторожук – стрілець-кухар 1 взводу, 3-ї роти, 1-го батальйону військової частини 3022. Два «золота» у ваговій категорії «До 70 кг» у здобутках стрільця-кухара, яка наразі служить у частині рівно рік.

 

«Так, я це зробила! Це був дуже важливий і відповідальний момент у моєму житті, де я взяла «золото», отримавши звання майстра спорту України з пауерліфтингу. Дякую за підтримку і допомогу своїм наставникам та друзям - Ромі Євтушенку, Ярославу Петруні і всім, хто підтримував мене!» - ділиться Ольга.

 

Прапорщик Ярослав Петруня – контролер 4-го взводу, 2-ї стрілецької роти, 1-го батальйону частини 3022 та знаний спортсмен. У змаганнях Кубку України з жиму лежачи він виборов «бронзу» у ваговій категорії «До 100 кг».

 

«Для мене спорт – це не лише здорове тіло. Це спосіб життя, прагнення стати кращим та перемога над власними слабкостями, - говорить кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу. – Я поставив собі за мету найближчим часом завоювати звання майстра спорту».

 

Особовий склад військової частини 3022 пишається значними досягненнями своїх військовослужбовців та щиро бажає їм подальших успіхів у службово-бойовій діяльності та нових спортивних звершень!

 

 

Оксана Воробйова,

фото з особистого архіву нацгвардійців