Вівторок, 2 Червня, 2020 - 12:36
20 Лис 2017

Ґендерна рівність: навчальні програми Навчального центру НГУ адаптували до сучасних вимог

До Навчального центру Національної гвардії України, що у Золочеві, завітала делегація з питань ґендерної політики у складі представників апарату командувача НГУ служби з ґендерної інтеграції управління кадрової роботи ГУ НГУ та громадської організації "Ліги офіцерів". Вони мали на меті посприяти впровадженню в програми Навчального центру нового тематичного блоку з питань рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в НГУ.

 

Протягом двох днів експерти з ґендерної рівності провели тренінги з потенційними викладачами-тренерами, які навчатимуть курсантів підвищенню ґендерної компетентності, що відповідає сучасним вимогам реформування сектору безпеки та оборони. З навчальним відділом Центру представники делегації відпрацювали програму підготовки головних сержантів та обговорили курс лідерства з офіцерами рівня батальйонів щодо підготовки головних сержантів взводів та рот. Розглянули питання, які пов’язані із забезпеченням ґендерної рівності та перспективи співробітництва у цій сфері.

 

Включення сучасних підходів щодо ґендерної просвіти при підготовці курсантів сприятиме підвищенню загального рівня культури сержантського корпусу в НГУ. У підсумку це має стати підґрунтям запобігання та протидії ґендерної дискримінації в Нацгвардії України.

 

Водночас, під час свого візиту до Навчального центру НГУ експерти з ґендерної політики провели анонімні анкетування для виявлення потреб і врахування побажань жінок та чоловіків серед постійного та перемінного складу Центру.

 

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ