П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 10:56

Поділитися

03 Лип 2017

Футбольна команда військової частини 3029 «Гепард» перемогла команду військової частини 3057

В місті Маріуполь відбувся черговий матч третього сезону Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО між командами військових частин 3029 «Гепард» із Запоріжжя та військовою частиною 3057 міста Маріуполь.

 

Вже третій рік поспіль в Україні проходить програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій. На цій платформі об’єднався увесь сектор безпеки та оборони України. У 2017 році в програмі прийняли участь 56 футбольних колективів.

 

3 липня відбувся черговий матч у Дивізіоні "Схід" весна-2017 між гвардійцями із Запоріжжя та Маріуполя. На Маріупольському стадіоні ФК Металургу гравці обох команд показали незламний командний дух та запеклу жагу до перемоги.

 

Незважаючи на майже рівну гру обох команд, запоріжці показали більш командну та майстерну гру. Вже на перших хвилинах матчу, вони блискавичною атакою відкрили свій переможний рахунок. Маріупольці намагались відігратись, але вдача була на боці гостей із Запоріжжя. Гепардівці використовували всі гольові моменти, про що свідчить рахунок матчу.

 

Вболівальники запоріжців із захопленням спостерігали за грою своїх побратимів, оплесками та речитативами підтримували їх. Гепардівці подарували справжнє футбольне свято технічними атаками та яскравими голами. Розгромний рахунок 7:1 переконливо доказав хто сьогодні на футбольному полі переможець.

 

ГіК Південного ТрУ