Субота, 24 Серпень, 2019 - 09:57

Поділитися

27 Кві 2019

Футбольна команда Нацгвардії «Ягуар» - чемпіон першого в історії Кубку Об’єднаних сил

Першим володарем Кубку Об’єднаних сил в історії українського футболу стала команда Національної гвардії «Ягуар» з міста Калинівка, що на Вінниччині. Команда Нацгвардії виграла всі три матчі на цьому турнірі. У фінальному матчі Кубку команда гвардійців зустрілася із командою Державної прикордонної служби «Прикордонник» та впевнено перемогла із рахунком 6:0.

 

Руслан Руденко голова правління всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці разом» Президент федерації футболу учасників АТО зазначив: «Формат Кубка об’єднаних сил виник минулого року, коли статус Ато змінився на ООС. Чемпіонат з футболу між учасниками бойових дій проводиться вже п’яти рік поспіль. Абсолютно всі гравці футбольних команд є учасниками бойових дій. В цьому кубку мають право змагатися кращі команди сектору оборони. Це турнір кращих серед кращих. Команда «Ягуар» Національної гвардії України – це фіналіст минулорічного Кубку АТО. До цього часу цій команді не щастило, вона вже декілька разів доходила до фіналу, але там поступалася, але не цього разу.»

 

Футбольна ліга учасників  АТО як чемпіонат складається з шести дивізіонів (Центр, Північ, Південь, Захід, Схід та Київ), в кожній групі більше десяти команд. Відповідно по всій території України  це 88 команд  сектору безпеки і оборони ветеранів АТО та ООС, майже три тисячі учасників бойових дій.

 

Цей  чемпіонат по-перше це спортивна реабілітація, зміцнення бойового духу захисників. Команда переможець Кубку Об’єднаних сил за місяць матиме можливість зіграти за  супер-кубок героїв АТО на стадіоні імені Валерія Лобановського.

 

 

Прес-служба НГУ