Неділя, 12 Липня, 2020 - 14:53
13 Лип 2015

Футбол – це завжди дружба!

 

9 липня у парку Горького, що в місті Харкові, пройшла товариська зустріч з міні-футболу між командою депутатів «Прем’єр» Харківської міської ради та збірною п’ятої роти військової частини 3017 Національної гвардії України, яку очолює Орест Юзвенко. Гра складалася з двох таймів.

 

Ініціатором події виступив депутат Андрій Лесік, який сам нещодавно отримав повістку на сесії міської ради і прибув до військкомату. «Будь-який конфлікт можна вирішити мирним шляхом, можливо навіть футбольним матчем», – зазначив він.

 

Під час гри бійці показали, що вони не лише гідно й сумлінно виконують службові обов’язки, але й є вправними спортсменами, що свідчить про піднесений бойовий дух та хорошу фізичну форму. Хоча суперники далеко не новачки в футболі, мають якісне спорядження і досвід участі в подібних заходах, та гвардійці показали себе у футбольному двобої з кращої сторони.

 

З бійців Нацгвардії на майданчику відзначилися: солдат Причина Петро, лейтенант Музичак Андрій, солдат Рябокінь Анатолій, солдат Борисенко Олексій, солдат Кондратюк Андрій, солдат Стригун Олег; з боку ж супротивника – Лесік Андрій, Коломієць Роман, Кононенко Константин, Гончаренко Константин.

 

Матч видався напруженим: обидві команди прагнули стати лідерами. Але врешті перемогла дружба та командний дух з рахунком 5:5.

 

Таке несподіване змагання надихнуло наших воїнів на подальші перемоги.

 

Лейтенант Андрій Рябець

фото автора