Четвер, 4 Червня, 2020 - 06:49
05 Лис 2017

«Флешмоб» гвардійського оркестру до Дня залізничника

В тихий суботній ранок військовий оркестр 49 полку охорони громадського порядку прибув на залізничний вокзал міста Одеси та флешмобом привітав його працівників з професіональним святом.

 

4 листопада в Україні традиційно святкують День залізничника. Зазвичай працівників української залізниці вітають міські органи Державної влади та їх рідні. Та цього року до поздоровлень вирішили долучитись і нацгвардійці та привітати залізничників з професійним святом у незвичайний спосіб. Вони влаштували надзвичайний та цікавий «флешмоб» з гарними піснями та веселими віршами. Працівники Укрзалізниці та гості міста були дуже вражені таким видовищним та оригінальним способом вітання.

 

Разом з військовим оркестром до привітання працівників залізничного вокзалу долучились офіцери Південного відділення комплектування Іміджево – видавничого центру Національної гвардії України. І користуючись нагодою провели агітаційну роботу та розповіли про умови та переваги проходження військової служби за контрактом та безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах Національної гвардії України.

 

«Сьогодні ми із задоволенням прибули щоб влаштувати оригінальне привітання для працівників Укрзалізниці. Наш військовий оркестр вже не вперше проводить такі «флешмоби», і як завжди вони неперевершені. Мені і самому дуже сподобався такий вид привітання, тому маю надію, що це увійде в традицію» - поділився з нами враженнями від виступу старший офіцер – психолог Південного відділення комплектування Іміджево – видавничого центру Національної гвардії України старший лейтенант Олександр Одинцов.

 

Катерина Мізінкіна