Субота, 11 Липня, 2020 - 17:41
19 Жов 2019

Дитячі обереги для гвардійців

З 2014 року доставляти дитячі малюнки, листи чи подарунки змайстровані школярами власноруч на фронт, стало своєрідною традицією.

 

Цього разу малеча навчальних закладів Деснянського району міста Києва та центру соціальної реабілітації «Ковчег», створеного представниками Всеукраїнського громадського благодійного фонду «Батьківська турбота» підготували чимало подарунків для бійців Національної гвардії України, що виконують бойові завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Дитячі листи, малюки, обереги було розвезено на всі позиції, де виконують бойові завдання бійці Національної гвардії України аби слова надії та підтримки від наших маленьких патріотів потрапили у кожен бліндаж і захистили вояків від вогню.

 

– Вдома на мене чекають дві донечки. До речі, іноді вони теж пишуть листи на фронт та малюють, тому я знаю, що ці подарунки зроблені з любов’ю. Коли ви передали ці привітання, я черговий раз впевнився, що недаремно обрав професію військового. Я хочу і буду захищати нашу землю, щоб українські дітлахи не знали слова «війна», – розповів молодший сержант Микола Петрук.

 

Прес-служба угруповання НГУ ОС