Субота, 4 Липня, 2020 - 16:56
20 Чер 2020

"Дякуємо медикам": гвардійці масово записують відеозвернення для українських медиків (ОНОВЛЕНО)

 

Цього року професійне свято медиків, 21 червня, проходить у межах карантину, коли медики щодня працюють у посиленому режимі. В такі моменти не можна лишитися байдужим до самовідданої праці.

 

До Дня медичного працівника пройшла нова хвиля флешмобів. Один із них – відеоподяки за участі усіх категорій військовослужбовців – від солдата до генерала. Нацгвардійці  майже тиждень по всій Україні проводили флешмоб у соціальних мережах.

 

Мета флешмобу — подякувати тим, хто щодня рятує життя. Охочі кожної військової частини записують самі або у співпраці із журналістами відеоподяки і викладають їх у соціальних мережах із хештегом #дякуюмедикам. У відеозаписах хтось розповідає свої думки й історії, хтось просто дякує. Деякі учасники віднеслися до ініціативи творчо і навіть із запалом – зробити щось особливе, щоб їхній ролик виділявся серед інших, додали елементи святковості й творчих виступів або ж зробили візуалізовані відеозаставки з образами медиків для них.

 

Приєднатись до акції може кожен охочий, достатньо поширити відео-звернення або текстовий допис з подякою медичним працівникам у Facebook або Instagram із використанням хештегу #дякуюмедикам

 

Найбільш чуттєві й цікаві відео дивіться нижче.

 

Операція Об'єднаних сил

 

 

ХАРКІВ

 

 

 

 

 

 

КИЇВ

 

 

 

ЕНЕРГОДАР

 

 

 

СУМИ

 

 

 

ОХТИРКА

 

 

 

ЛЬВІВ

 

 

 

КАЛИНІВКА, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

 

МАРІУПОЛЬ

 

 

 

ДНІПРО

 

 

ОДЕСА

 

Нагадаємо, що до цього ж свята в Національній гвардії України відбувся і інший флешмоб  виступи військових оркестрів під будівлями медичних закладів у подяку лікарям і підтримку хворим.

 

Пресслужба НГУ, відео з військових частин