П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 08:10

Поділитися

14 Бер 2019

Два місяці передової: досягнення батальйонної тактичної групи окремого загону спеціального призначення НГУ, які закарбувалися на новій сторінці історії підрозділу

З початку 2019 року бійці батальйонної тактичної групи ОЗСП Національної гвардії України перебувають на передовій, де виконують бойові завдання у складі однієї з механізованих бригад.

 

Бійці підрозділу – колишні добровольці, які з перших днів російської агресії стали на захист держави та звільнили низку населених пунктів на сході країни, а також патріоти, для яких захист батьківщини став сенсом всього життя.

 

Два місяці ведення активних бойових дій на досить напруженій та відповідальній ділянці фронту вже увійшли в історію як тріумфальні. За досить короткий термін бійцям спецпідрозділу у чисельному складі батальйону вдалося зробити те, що зазвичай за набагато більший термін не виходить в інших. Ними було знищено кілька одиниць ворожої техніки, російський БПЛА «Елерон», ліквідовано снайперів противника та диверсійно-розвідувальну групу найманців, а також велику кількість піхоти противника. Професійне виконання службових обов’язків не лишається непоміченим – бійці спецпідрозділу вже отримали заслужені державні нагороди.

 

Важливим епізодом під час роботи на спільній ділянці фронту стало налагодження дружньої співпраці з іншими підрозділами Збройних сил. За ініціативи спецпідрозділу було організоване проведення триденних курсів із тактичної медицини для підвищення кваліфікації бойових медиків. Окремо варто відзначити і дружбу на спортивній арені, а саме проведені спільних змагань з рукопашного бою та боксу, де вдалося вибороти три перші місця та одне друге. Зміцнення дружби між підрозділами ЗСУ та НГУ продовжуватиметься на спільних заходах і далі.

 

Окремо слід згадати про роботу із цивільним населенням. Бійцями підрозділу були проведені зустрічі з молодим поколінням у місцевих навчальних закладах, під час яких юним українцям пояснили, чому варто бути обережними та уважними, дотримуватися заходів безпеки, адже у прифронтових населених пунктах не можна забувати про це. Неодноразово військові приділяли увагу і проблемам місцевих мешканців, зокрема побутовим: допомагали продуктами харчування, ліками, лагодили зруйновані помешкання. Місцеві відзначають неабияку згуртованість та організованість, бійці ж у перервах між боями постійно тренуються, займаючись спортом.

 

Спецпідрозділ Національної гвардії України продовжує виконувати бойові завдання у команді із побратимами зі Збройних сил України. Бійці підрозділу впевнені, що жодні намагання ворогів української армії не стануть на заваді нашій перемозі над ворогом.

 

 

Маріанна Хомерікі