Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:43

Поділитися

10 Лют 2019

Дотримання законності та вимог загальновійськових статутів - основна тема зустрічі гвардійців Міжнародного центру з військовим прокурором

8 лютого у Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, у рамках проведення «Дня дисципліни», відбулась зустріч особового складу з військовим прокурором Дарницького гарнізону майором юстиції Миколою Петришиним. У ході зустрічі військовий прокурор поінформував гвардійців про початок роботи Державного бюро розслідувань його функції та завдання, довів Закони України, що регламентують правовий режим військового стану та особливого періоду.

 

Особливу увагу він звернув на відповідальність військовослужбовців за вчинення військових злочинів, зокрема зазначив: «На моє глибоке переконання самим ганебним військовим злочином - є дезертирство, самовільне залишення частини та інше ухилення від військової служби, адже захист Вітчизни - це конституційний обов’язок кожного громадянина України». Після загального зібрання військовий прокурор провів особисте приймання військовослужбовців та зустріч з командуванням Міжнародного центру, де неодноразово наголосив на дотриманні законності та вимог загальновійськових статутів під час службово-бойової діяльності.

 

«Такі зустрічі - є одним із важливих профілактичних заходів щодо попередження скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень військовослужбовцями», - сказав у підсумку заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру