Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:30

Поділитися

12 Жов 2017

До свята Покрови пройдуть молебні за участю військових капеланів

За ініціативою капеланів Національної гвардії України з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України сплановано проведення святкових заходів, зокрема:

 

13 жовтня о 10.00 у Михайлівському Злотоверхому соборі планується проведення святкової служби божої за участю військовослужбовців гарнізону м. Києва, учасників АТО та членів їх родин;

 

14 жовтня о 09.00 в усіх підрозділах НГУ буде проведена святкова божа служба із запрошенням членів родин загиблих та військовослужбовців, які знаходяться у заручниках або рахуються безвісно зниклими, ветеранів війни та військової служби, інвалідів війни;

 

14 жовтня о 12.00 особовий склад НГУ візьме участь у святковій духовно-просвітницькій програмі у Покровській церкві ХVІІ століття, що знаходиться у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові.

 

Довідково: Наразі у підрозділах Національної гвардії України введено 44 посади капеланів, на яких вже виконують свої службові обов’язки 40 військові священики. Також продовжують співпрацювати для задоволення релігійних потреб військовослужбовців та членів їх сімей на громадських засадах близько 15 священнослужителів різних релігійних конфесій України. Для відправлення богослужінь віруючими військовослужбовцями на території військових частин разом з представниками різних релігійних конфесій використовується 14 споруд (3 будівлі та 11 приміщень), які пристосовані для задоволення релігійних потреб військовослужбовців; встановлено 3 хрести в місцях побудови військових храмів.