Субота, 4 Липня, 2020 - 17:44
19 Травень 2015

До рідних домівок повернулись бійці батальйону імені Кульчицького

         

          Близько півтори сотні бійців батальйону імені генерала Сергія Кульчицького повернулись з району проведення АТО.

          Протягом майже трьох місяців військовослужбовці підрозділу виконували бойові завдання в одному з найгарячіших місць Донбасу. І завдяки високим професійним якостям бійців і командирів повернулись без втрат у живій силі та техніці.

          На стройовому плацу рідної військової частини колону радо зустрічало командування частини, бойові побратими, рідня та друзі. Командир бригади полковник Роман Леонович, привітавши бійців та їх сім'ї з благополучним поверненням до рідних домівок, вшанував хвилиною мовчання світлу пам'ять про тих, хто навічно залишився на війні.

          Нагородивши кращих військовослужбовців відомчими заохочувальними відзнаками “За доблесну службу” полковник Леонович вручив посвідчення учасника бойових дій 28 бійцям. До речі, за період участі бригади в антитерористичній операції статус та посвідчення учасника бойових дій отримало 1284 військовослужбовці.

          Після здавання зброї та екіпірування, отримання необхідних документів і грошового забезпечення, бійці відправляться у 20-денну відпустку. А по закінченню якої вони повернуться до навчання, та виконання службових обов'язків.

 

підполковник Євген Роженюк

фото автора