Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:12

Поділитися

07 Гру 2018

До кінця року більше 550 сімей нацгвардійців отримають житло, - Арсен Аваков

Про це сьогодні, 7 грудня, під час розширеного засідання Військової ради Національної гвардії України сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

«Наступний рік буде складним для нашої держави. Нас очікують виклики пов’язані із виборчим процесом. Одна із головних задач Нацгвардії - забезпечити стабільність всередині країни. Для цього нам потрібні компетентні, чесні офіцери та особовий склад, і їх треба мотивувати», - наголосив він.

 

За словами очільника МВС України бюджет, затверджений на наступний рік, складний, але держава визначила найголовніші напрямки – забезпечення військовослужбовців Збройних сил, Національної гвардії та поліцейських.

 

«Вже з 1 січня 2019 року зарплати гвардійців будуть підвищені в середньому на 30%, а до кінця поточного року 569 сімей гвардійців отримують житло», - підкреслив Арсен Аваков.

 

Також Арсен Аваков зазначив, що до кінця 2019 року буде започатковано ряд програм для Національної гвардії, в тому числі забезпечення гвардійців житлом.

 

Нагадаємо, як раніше зазначив Арсен Аваков, у 2019 році почне діяти велика мотиваційна програма для поліцейських та рятувальників. У рамках цієї програми заробітна плата співробітників поліції та ДСНС також буде підвищена на 30% і запрацює програма фінансового лізингу.

 

Департамент комунікації МВС України