Понеділок, 1 Червня, 2020 - 05:52
06 Лис 2017

До Галицьких гвардійців на екскурсію завітали школярі

Двері 2 Галицької бригади Національної гвардії України завжди відкриті для дітей, які хочуть познайомитись із військовою службою. Цього разу до гвардійців завітали учні загальноосвітньої школи селища Ставчани, Пустомитівського району, Львівської області.

 

Спочатку діти себе поводили стримано, навіть боялись тримати зброю у руках, але військовослужбовці розповіли, що це не є так страшно і що, в майбутньому, хлопцям все одно доведеться проходити строкову службу, тому краще дізнаватись про неї вже зараз. Гвардійці показали відвідувачам ролики про Національну гвардію України, у музеї розповіли про історію створення та розвитку 2 Галицької бригади.

 

В мультимедійному тирі бажаючі змогли спробувати постріляти із навчальної лазерної зброї. У спортивній залі інструктор з рукопашного бою, службовець Олег Часник, показав школярам прийоми, які допоможуть захистити себе у критичних ситуаціях. Окрім того, хлопці і дівчата спробували розбирати та збирати автомат.

 

Далі, військовослужбовці показали умови свого проживання, казарму, народознавчу світлицю та навчальні класи. Лікар медичного пункту майор Андрій Черкасов продемонстрував відвідувачам аптечку, якою забезпечуються військовослужбовці Національної гвардії України та показав, як нею користуватись.

 

В їдальні, окрім екскурсії, школярі змогли скуштувати чаю та солодощів. На останок школярі оглянули бронетранспортер, який їх дійсно вразив. Попри те, що дівчата ледь на нього могло вилізти, це їх не зупинило. На останок діти пригостили військових цукерками і просили дозволу прийти іще, але вже більшою компанією.

 

Аліна Новікова

фото автора