Четвер, 4 Червня, 2020 - 07:48
09 Бер 2018

«Дівчата, ви спонукаєте нас до шляхетних вчинків і добрих справ», - полковник Олександр Демчук

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

 

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Це свято є символом сердечності, доброти і тепла. І мабуть, символічно, що святкують його на початку весни, коли прокидається природа, що спонукає все до життя.

 

Напередодні свята на урочистостях у Навчальному центрі Національної гвардії України з нагоди цього чудового свята тимчасово виконуючий обов’язки начальника Навчального центру НГУ полковник Олександр Демчук привітав жінок із святом весни: «Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими».

 

Окрім щирих привітань і квітів для наших любих жінок колектив військового оркестру Навчального центру за участю учасників художньої самодіяльності підготували святковий концерт.

 

Шановні жінки, нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні чоловіки! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

 

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ