Понеділок, 18 Червень, 2018 - 05:02

Поділитися

17 Сер 2017

Діти галицьких гвардійців отримали неповторні емоції в творчому таборі «Художня область»

Діти військовослужбовців 2 Галицької бригади Національної гвардії України, учасників антитерористичній операції, повернулись із творчого християнського табору Art Area 2017, який організували за підтримки Департаменту силових структур Української греко-католицької церкви.

 

Нагадаємо, що ще на початку місяця, разом із військовим капеланом 2 Галицької бригади, отцем Андрієм Сіданичем, дітлахи вирушили у селище Кам’янка, що на Львівщині. На туристичній базі «Карпати» вони проживали майже два тижні.

 

Спільно із духовними наставниками молилися за мир в Україні, за воїнів та за своїх батьків. Жителі табору не мали жодної вільної хвилинки, організатори зуміли задіяти кожну дитину. Окрім щоденних молитов, були й заняття з фізичної підготовки. Надзвичайно цікавими були й екскурсії українськими Карпатами, купання у річці, майстер-класи із різьбярства, фотографування та заняття у театральній студії.

 

«То було надзвичайно цікаво, - розповідає під враженнями дванадцятирічний Сергій. – Я познайомився із великою кількістю своїх однолітків, які так само як і я вперше у подібному таборі. Якщо чесно, було настільки цікаво, що навіть не встигав сумувати за батьками. Наступного року хочу побувати тут ще. До речі, мені розповідали про табір «Захисник» від цих самих організаторів, і я б хотів спробувати свої сили ще там. Загалом кожен з нас отримав більше від відпочинку, ніж очікував».

 

Аліна Новікова,

фото організаторів табору Art Area 2017