Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:31

Поділитися

30 Сер 2017

Держава піклується за належні умови проживання гвардійців – Юрій Аллеров

Під Києвом 76 офіцерів та військовослужбовців за контрактом Національної гвардії України отримали ключі від нової оселі.

 

Про це в середу під час церемонії вручення гвардійцям сертифікатів від квартир на вулиці ім. генерала Кульчицького у місті Вишгород, заявив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

«Сьогодні ми здали ще два будинки, 76 сімей отримали нове житло, яке передбачається під час служби для проживання офіцерів, прапорщиків, контрактників з родинами. Квартири мають все необхідне для комфортного проживання. У важкий для країни час, коли військовослужбовці стали на захист своєї батьківщини, держава піклується за належні умови проживання гвардійців», - сказав він.

 

Юрій Аллеров наголосив, що головною мотивацією для проходження військової служби є матеріальне забезпечення та проживання в комфортних умовах.

 

Особовий склад з отриманням сертифікатів на житло також привітали Секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

До присутніх звернувся Олександр Турчинов: «Саме солдати та офіцери, які готуються за найвищими стандартами найкращих країн світу сьогодні є основою нашої гвардії та запорукою наших перемог. Хочу підкреслити, що кожен військовослужбовець повинен мати надійний тил, але він не можливий без затишної оселі та гідного грошового забезпечення».

 

Секретар РНБО зауважив, що питання забезпечення житлом військових є актуальним, тож останнім часом керівництво держави проводить активну роботу по забезпеченню захисників України оселями.

 

«Сьогодні в Національній гвардії України близько 5 тисяч військовослужбовців перебувають на квартирному обліку. У цьому році ми сподіваємося і зробимо все, що в наших  силах, щоб забезпечити оселями ще близько 500 сімей. Планується велика робота, в котрій ми намагаємось звести чергу на квартири до нуля», - зазначив Арсен Аваков.

 

Очільники відомств також подарували дітям військовослужбовців, майбутнім школярам, до 1 вересня ранці, шкільне приладдя, а малеча отримала яскраві іграшки.

 

Перед урочистим заходом з нагоди вручення особовому складу Нацгвардії сертифікатів на отримання житла, керівництво вшанувало пам'ять Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

 

Прес-служба НГУ