Субота, 19 Жовтень, 2019 - 16:11
16 Бер 2017

День відкритих дверей у військовій частині 3030

15 березня вихованці електромеханічного коледжу відвідали військову частину 3030, під час проведення Дня відкритих дверей та напередодні 3-ї річниці створення Національної гвардії України.

 

Прибувши до контрольно-пропускного пункту військової частини 3030 молодь навіть не уявляла, що вона зможе побачити і чи це взагалі буде цікаво. Але вже через декілька хвилин, коли вони пройшли через плац військової частини та зупинились біля навчальних місць, де вони побачили усе стрілецьке озброєння, обмундирування та бронетранспортер, сумніви їх покинули і вони зрозуміли, що не дарма проведуть цей час та отримають безліч нових вражень.

 

З вступного слова почав цей захід начальник відділення по роботі з особовим складом капітан Антон Зайцев, далі він надав слово заступнику командира батальйону старшому лейтенанту Артему Газанову, який розпочав цікаву розповідь, яка зброя представлена юнакам, як правильно її використовувати. Також він надав можливість кожному бажаючому потримати у руках зброю, показав різні види спорядження, яке використовується у службово-бойовій діяльності військової частини.

 

Найбільш цікавим видався для вихованців бронетранспортер, який вихованці змогли побачити не тільки ззовні, а й з середини. Наступне місце, яке запропонували відвідати, був музей історії військової частини. Офіцер з організації дозвілля старший лейтенант Світлана Пономарьова розповіла про шлях у 50 років, який для особового складу видався не легким. Захід видався насиченим і корисним для підростаючого покоління, і можливо саме патріотичне виховання цих юнаків допоможе їм зайняти достойне місце у суспільстві.

 

Автор капітан Антон Зайцев

фото старший лейтенант Валентин Болотов