Середа, 19 Червень, 2019 - 08:42

Поділитися

10 Жов 2018

Делегація військ карабінерів Італійської Республіки ознайомились з Першою Президентською бригадою Нацгвардії

До Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України прибула з візитом делегація військ карабінерів Італійської Республіки.

 

Гвардійці представили гостям наявну сучасну техніку та озброєння, військове стрільбище, ознайомили із можливостями підрозділу,  планами щодо перспектив його розвитку та обговорили перспективи напрямків співробітництва з військами карабінерів Італійської  Республіки.

 

Також італійських колег ознайомили із основами підготовки та дресируванням службових собак з пошуку вибухових пристроїв та речовин.

 

«Сьогодні у військовій частині активно впроваджуються нові підходи підготовки гвардійців, проводяться спільні навчання та зустрічі з представниками різних країн світу», - зазначив командир військової частини полковник Володимир Мусієнко.

 

Ознайомившись із Президентською бригадою та рівнем озброєння українських військових, представники делегації були вражені можливостями військової частини та підготовкою бійців. Гості висловили задоволення з приводу продуктивного співробітництва із Національною гвардією України та результативністю зустрічі.

 

Прес-служба НГУ