Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:57

Поділитися

08 Бер 2017

Делегація іноземних радників високого рівня ознайомиться зі структурою та діяльністю Національної гвардії України

 

До складу делегації увійшли представники від Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади, Німеччини та Литовської республіки.

 

Зранку гості відвідали військову частину 3027 НГУ. З метою ознайомлення зі структурою та діяльністю Національної гвардії члени делегації оглянули зразки сучасної техніки: бойової українського виробництва і для логістичного забезпечення, місця розташування особового складу, медпункт, розплідник службових собак. Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров взяв презентаційний процес у свої руки і супроводжує іноземних колег на всіх пунктах візиту.

 

Після демонстраційної частини візиту Перший заступник командувача НГУ – начальник штабу генерал-лейтенант Олександр Кривенко презентував гостям стратегію реформування Національної гвардії, труднощі, що виникають, та результати вже проведеної роботи.

 

«Нами чітко визначені стратегічні цілі та вектор руху. Тож, упевнений, що цей нелегкий шлях ми подолаємо успішно. Втілення в життя цих амбітних цілей нам під силу, але ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся досвідом, яким володієте», – звернувся на завершення доповіді Олександр Кривенко.

 

На вогневому рубежі  делегати стали свідками практичних стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів і бронеавтомобілів різних модифікацій зі штатним озброєнням.

 

Далі гості вирушають на гвинтокрилі до Міжнародний навчальний центр "Старе", щоб оцінити організацію навчального процесу.

 

Прес-служба НГУ