Середа, 3 Червня, 2020 - 18:29
20 Бер 2020

COVID-19: Нацгвардія бере участь в обмежувальних карантинних заходах в 5 областях України

У зв’язку із загрозою поширення епідемії коронавірусу COVID-19 військовослужбовці Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції беруть участь у заходах щодо запобігання виникненню і поширенню вірусу на території України.

 

Станом на 15:00 20 березня 2020 року гвардійці несуть службу спільно із працівниками поліції на 38-ми мобільних та стаціонарних постах ОГП в’їзду/виїзду на території 5-ти областей: Київської, Дніпропетровської, Вінницької, Чернівецької та Житомирської. Основна мета – підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів. Правоохоронці контролюють пасажироперевізників щодо дотримання ними обмежень здійснення перевезень на час карантину.

 

У Чернівецькій області військовослужбовці Національної гвардії України цілодобово несуть службу на 2 карантинно-епідеміологічних постах в Кіцманському районі за 20 кілометрів від Чернівців. Нацгвардійці спільно із поліцейськими сприяють медпрацівникам у проведенні безконтактного заміру температури у водіїв автотранспорту та їхніх пасажирів, а також рятувальникам у проведенні дезінфекційних заходів. Крім цього правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо підстав і причин самоізоляції за місцем проживання. 

 

Військовослужбовці Нацгвардії спільно з працівниками Нацполіції охороняють громадський порядок шляхом патрулювання на території 2-ох об’єктів транспорту та 5 населених пунктів: Києва, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя та Енергодара.

 

Військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України з 16 березня разом з працівниками поліції несуть службу з охорони та забезпечення безпеки на об’єкті обсервації у передмісті Дніпра. На території комунального закладу охорони здоров’я зараз перебувають громадяни України, які прибули з європейських країн, де наразі спостерігається епідемія вірусу COVID-19.

 

Також гвардійці несуть службу біля Олександрівської лікарні у Києві. Ця лікарня – одна з трьох у Києві, де готові лікувати дорослих пацієнтів з ускладненнями від коронавірусної інфекції COVID-19. Військовослужбовці НГУ забезпечують правопорядок та проводять роз’яснювальну роботу для громадян на прийомному пункті інфекційного відділення.

 

Щодобово до протидії поширенню коронавірусу COVID-19 залучаються понад 1200 військовослужбовців Нацгвардії.

 

Прес-служба НГУ,

фото з військових частин