Неділя, 21 Жовтень, 2018 - 17:47

ПЕРЕМАГАТИ – З ТУРБОТОЮ І ДОБРОТОЮ

 

«Війна - варварство, коли нападають на мирного сусіда,

але це священний обов'язок, коли захищають батьківщину»

© Гі де Мопассан

Здавна повелося, що війни ведуть солдати, а від їх наслідків найбільше страждають цивільні. Але часи змінилися, і нині люди у погонах не лише воюють, але й допомагають мирному населенню, що проживає на території, де відбуваються збройні конфлікти. В арміях країн-членів НАТО це завдання покладено на органи цивільно-військового співробітництва (Civil-Military Cooperation, скорочено – CIMIC). З початком неоголошеної війни на Донбасі такі підрозділи були створені у Збройних Силах України, а у 2017 році – і у складі Національної гвардії України.

 

Цивільно-військове співробітництво – це систематична, планомірна діяльність Національної гвардії України, інших військових формувань та правоохоронних органів, утворених відповідно до законів України по координації та взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та громадянами у районах дислокації військових частин та підрозділів Національної гвардії України з метою формування позитивної громадської думки і забезпечення сприятливих умов для виконання Національною гвардією України покладених на них завдань та функцій шляхом надання допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності з використанням військових та невійськових сил та засобів.

 

12 Червень 2018
Нещодавно на базі Центру вдосконалення кваліфікації підрозділів з підтримання стабільності ( Center of Excellence for Stability Police Units, CoESPU), що у італійському місті Віченці, пройшли підготовку троє офіцерів Національної гвардії України.
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 2
31 Травень 2018
В рамках проведення флешмобу «Дякую тобі за те, що захищаєш нас» учні, вчителі та керівництво 13-ї гімназії – інтернату та ліцею міжнародних відносин №51 міста Києва запросили офіцерів групи цивільно-військового співробітництва на урочисті заходи. 
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 3
15 Березень 2018
14 березня відбулась спільна нарада в Департаменті освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації відповідно до затвердженого командувачем Національної гвардії України плану роботи спільної групи офіцерів Іміджево-видавничого центру з організації та проведення заході
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 4
24 Лютий 2018
24 лютого на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулись урочисті заходи, присвячені випуску
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 5
14 Грудень 2017
Другий день триває акція «Гвардійська родина – тобі, Україно!».
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 6
13 Грудень 2017
Вчора у Маріуполі офіцери групи цивільно-військового співробітництва завітали у гості до дітей школи-інтернату №2.
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 7
10 Грудень 2017
Місяць тому нацгвардійці спільно із волонтерами та громадськими об’єднаннями оголосили акцію «Гвардійська родина - тобі, Україно», на меті якої було підготувати для дітей Східного регіону України новорічні подарунки.  
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 8
08 Жовтень 2017
Офіцери групи цивільно-військового співробітництва відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України в період з 25 вересня по 07 жовтня були залучені до чергового курсу цивільно-військового співробітництва (CIMIC — Civil-Military Cooperati
Найостанніший перегляд:
Лічильник результатів виду: 9