Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:47

Поділитися

11 Січ 2017

Черкаські гвардійці відсвяткували день народження частини

Вчора військовослужбовці 25-го окремого батальйону Національної гвардії України відсвяткували 16-ту річницю з дня створення. Нацгвардійці зібралися у актовому залі військової частини, де і проходили урочистості. За традицією зі вступним словом звернувся до присутніх командир військової частини полковник Андрій Савчук. Він привітав бійців з минулими новорічними святами та річницею створення військової частини. 

 

«Основні завдання частини залишилися ще з історії внутрішніх військ. Ми забезпечуємо охорону громадського порядку в обласному центрі, конвоюємо спецконтингент в судові установи міста, допомагаємо державній службі з надзвичайних ситуацій, прикордонникам, Збройним Силам, запобігаємо терористичним загрозам», - у своїй промові розповів Андрій Степанович.

 

За сумлінну службу, а також за велику роботу з патріотичного виховання молоді подякував особовому складу голова ветеранської організації частини Сергій Букань. За відмінну службу найкращих військовослужбовців відзначили цінними подарунками. Завершенням заходу став святковий концерт.

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото з військової частини