Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:32

Поділитися

03 Лип 2015

Центральне управління НГУ підбило підсумки за І півріччя 2015 року

 

 

В центральному територіальному управлінні Національної гвардії України провели розширену нараду командування на якій підбили підсумки службової діяльності за І півріччя 2015 року.

 

Розширена нарада командування розпочалась із стройового огляду командирів на якій було доведено порядок заходу, і питання які будуть підійматися. Для проведення наради залучались командири підпорядкованих військових частин Центрального ОТО та їх заступники.

 

Командири військових частин у своїх доповідях розкрили стан справ у підрозділах, досягнення у службово-бойовій діяльності та проблемні питання які потребують вирішення на рівні управління територіального об’єднання. Також для уточнення нагальних питань були опитані заступники командирів за напрямками.

 

Після цього начальником Центрального територіального управління полковником Олександром Набоком були поставлені завдання для військових частин на ІІ півріччя цього року. А наприкінці своєї доповіді він зауважив: «… в цьому півріччі військовими частинами Центрального оперативно-територіального об’єднання проведено великий обсяг роботи по вдосконаленню службово-бойової діяльності, і не дивлячись на те що воно було складним ми достойно впорались зі всіма завданнями, що були поставлені перед нами. І ми готові якісно продовжувати виконувати свої службові завдання в ІІ півріччі».

 

ГЗГ та ЗМІ ЦТУ НГУ, фото Андрія Корольова