Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:26

Поділитися

18 Чер 2017

Близько 300 новобранців прийняли військову присягу

 

Молоде поповнення Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України склало військову присягу на вірність українському народові. Близько трьох сотень новобранців з різних регіонів України поповнили ряди 1-ї, 25-ї та 27-ї бригад Нацгвардії.

 

Солдати з гордістю промовляли слова обітниці. Вони дали урочисту клятву завжди додержуватись законів України, боронити народ і кордони рідної Держави.

 

«Вітаю всіх із прийняттям молодим поповненням військової присяги на вірність українському народові. Девіз нашої бригади – «В єдності сила!». Ці слова маю стати для кожного з вас основою на весь період проходження служби. Вони говорять про те, що ми одна єдина родина, що у нас не має тих, хто біжить попереду, або тих хто відстає. Всі ідуть до перемоги разом в одну ногу і допомагають один одному», - зазначив командир 27-ої окремої бригади полковник Роман Леонович, звертаючись до новобранців.

 

Наприкінці церемонії приведення молодого поповнення до військової присяги, святі отці благословили новоспечених гвардійців на вірну службу українському народові та окропили їх святою водою. 

 

Протягом місяця юнаки отримували військові знання та навички під час навчального збору на військових полігонах. Після прийняття присяги на них чекає служба у військових частинах, виконання службово-бойових завдань у Києві та області, а також більш поглиблене вивчення предметів бойової та спеціальної підготовки.

 

Привітати воїнів зі знаковою подією в їхньому житті приїхали батьки, рідні та друзі. Після складання молодим поповненням присяги командування частин зустрілось із рідними та батьками новобранців. Командири розповіли про особливості військової служби у лавах Нацгвардії.

 

Після здачі озброєння новоспечених гвардійців відбули у звільнення.

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото Андрія Іващенка,  Сергія Головка та Михайла Михайличенка