Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:48

Поділитися

20 Гру 2018

Благодійна акція «Гвардійська родина – тобі, Україно!» завершилась в День святого Миколая

Протягом десяти днів група офіцерів цивільно-військового співробітництва НГУ спільно з військовою частиною 3057 НГУ, в рамках акції працювала в зоні проведення ООС.

 

Подарунки від гвардійців отримали діти в центрах соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, дитячих садках, загальноосвітніх школах, школах-інтернатах, дитячих будинках Маріуполя та його передмістя.

 

Більше тисячі  вихованців з 19 закладів отримали щирі привітання від імені великої гвардійської родини, яка зібрала і передала для маленьких мешканців Донбасу солодкі подарунки, канцелярію, іграшки, одяг, засоби гігієни, книжки.

 

Останніми на «маршруті Святого Миколая» став Маріупольський центр опіки та реабілітаційний центр «Вогник надії» в м. Курахове та м. Марїнці, де Чудотворець привітав дітей зі святом.

 

На Святі гвардійський «Миколай» розважав дітей різноманітними жартами та втілив мрію багатьох дітей – на хвильку стати військовими.

 

«Спостерігаючи за малечею, починаєш розуміти справжні цінності життя. Коли вони так довірливо горнуться до тебе, щиро заглядаючи в очі, ти готовий подарувати їм увесь світ.  Якщо ми всі разом хоч трішки змогли подарувати дітям казку, це вже велике щастя!», – підсумував підполковник Сергій Бобер.

 

Прес-служба угруповання НГУ ОС