Середа, 17 Липень, 2019 - 05:47

Поділитися

20 Лип 2017

Батальйон почесної варти Нацгвардії готується до параду до Дня Незалежності

На території навчального центру, що у Нових Петрівцях, особовий склад спеціального батальйону (Почесна варта) Національної гвардії України готується до участі у військовому параді з нагоди 26-ої річниці Незалежності України.

 

Щоденно на плацу військовослужбовці не менше 6 годин займаються стройовою підготовкою під керівництвом досвідчених офіцерів, які неодноразово брали участь у військових парадах національного масштабу. Гвардійці карбують крок в шеренгах під звуки барабану.

 

Кожного року парадний розрахунок спеціального батальйону (Почесна варта НГУ) відмічається в кращу сторону під час проходження урочистим маршем по головній вулиці країни. Тому військовослужбовці відповідально ставляться до тренувань аби не зрадити традиції Нацгвардії бути кращою.

 

Після виснажливих тренувань велика увага приділяється відпочинку особового складу. У табірному містечку, розміщеному на території навчального центру, гвардійці мають все необхідне для комфортного проживання. Під час відпочинку переглядають телепередачі, читають газети, грають у настільні ігри.

 

До Дня Незалежності залишається ще місяць, тому бажаємо нашим військовослужбовцям терпіння, натхнення та успіхів у підготовці до параду.

 

ВІК Північного ОТО НГУ

фото Івана Кущенка