Вівторок, 2 Червня, 2020 - 12:07
02 Жов 2019

Автопарк військової частини у Кривому Розі поповнився новими автівками

 

Сьогодні автопарк військової частини поповнився новими машинами - криворізький міський голова Юрій Вілкул урочисто вручив водіям військової частини 3011 ключі від трьох автомобілів, що будуть задіяні для охорони громадського порядку в місті.

 

«Основне завдання цієї військової частини – це забезпечення громадської безпеки та публічного порядку. Тому автомобілі, вручені міським головою, будуть застосовуватися для організації та несення служби з охорони громадського порядку виключно в місті Кривий Ріг», - відзначив Микола Балан.

 

Також у Кривому Розі командувач Національної гвардії представив особовому складу 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку імені Петра Калнишевського нового начальника Центрального територіального управління генерала-лейтенанта Володимира Гордійчука. На церемонії представлення були присутні представники правоохоронних органів, міської влади та міський голова Юрій Вілкул.

 

«Військова частина 3011 є однією з кращих і завжди сумлінно виконує свій обов’язок – охороняє мир як на вулицях рідного міста, так і в зоні бойових дій. Ми завжди допомагали нашим військовим і будемо підтримувати й надалі», - подякував гвардійцям міський голова Юрій Вілкул.

 

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ

фото Олексія Павлюка